TEVA W ReEmber Terrain BLACK Pantoffels – Dames
68.83 Euro
(80.06 Euro)
Specificaties
| Verpakkingsgewicht | 662 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 36 |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | |
| Pasvorm | Normaal |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal buitenlaag | Synthetisch |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Kleding artikelnummer | 1 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Materiaal zool | Rubber |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Type hiel | Open hiel |
| Type slof | Instappers |
| Type zool | Vlakke zool |
| Uitneembare zool | Ja |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 121 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| EAN | 0195719680763 |
| Categorieën | Damesmode Outlet Schoenen Pantoffels |
| Merk | |
| Select-bezorgopties | Vandaag Bezorgd, Avondbezorging, Zondagbezorging, Gratis verzending |




