Shepherd Jon Heren Pantoffels – Zwart
42 Euro
(49.99 Euro)
Deze Shepherd Jon pantoffels in de kleur Zwart houden je voeten heerlijk warm deze winter. De pantoffels hebben een voering van en buitenlaag van Textiel.
Specificaties
| EAN | 7392468196085 |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Mannen |
| Schoenmaat | 44 |
| Kleur | |
| Pasvorm | Normaal |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Textiel |
| Type zool | Profielzool |
| Kleding artikelnummer | 19707280 |
| Maatadvies | Valt klein: bestel een maat groter |
| Model | Jon |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| Verpakkingsgewicht | 604 g |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Dichte sloffen |
| Seizoen | Geschikt voor alle seizoenen |




