UGG K Dakota Meisjes pantoffels
26.99 Euro
(51.43 Euro)
Deze UGG pantoffels voor meisjes in de kleur Chestnut houden je voeten heerlijk warm deze winter.
Specificaties
| Verpakkingsgewicht | 677 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 21, 8-9 maanden, 9-12 maanden, 12-15 maanden |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal buitenlaag | Kunstleer |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Kleding artikelnummer | 1120818K-CSSD |
| Model | K Dakota Spots |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Type slof | Sloffen |
| Uitneembare zool | Ja |
| Verpakking breedte | 197 mm |
| Verpakking hoogte | 119 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| EAN | 0194715642133 |
| Categorieën | Kindermode Schoenen Sloffen Meisjes |
| Type sloffen | Sloffen |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Merk |




