TOMS Harbor Heren Pantoffels – Donkergrijs
57.56 Euro
(65 Euro)
Specificaties
| Verpakkingsgewicht | 864 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 44 |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal buitenlaag | Textiel |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 1 |
| Model | TOMS HARBOR Heren Sloffen – DARK GREY – Maat 44 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Type hiel | Open hiel |
| Type slof | Instappers |
| Uitneembare zool | Nee |
| Verpakking breedte | 229 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 362 mm |
| EAN | 0195703421624 |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Outlet Open sloffen Schoenen Pantoffels |
| Materiaal buitenkant | Textiel |
| Merk |




