Haflinger Emil’s Dames hoge pantoffels – Groen
59.99 Euro
Deze Haflinger pantoffels voor dames in de kleur Groen houden je voeten heerlijk warm deze winter.
Specificaties
| Verpakkingsgewicht | 600 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 38 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Pasvorm | Breed |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Materiaal voering | Vilt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Materiaal zool | Leer |
| Model | Emil's Choice Booty |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Type slof | Sloffen |
| Type zool | Vlakke zool |
| Uitneembare zool | Ja |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| EAN | 4059164430433 |
| Categorieën | Schoenen Schoenen Pantoffels Pantoffels Damesmode Herenmode Dichte sloffen Dichte sloffen |
| Merk | |
| Slofhoogte | Hoog |




