Disney Frozen 2 Elsa Pantoffels – Meisjes
16.95 Euro
(29.95 Euro)
Deze Disney Frozen pantoffels voor Vrouwen in de kleur blauw houden je voeten heerlijk warm deze winter.
Specificaties
| Verpakkingsgewicht | 180 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 34 |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | |
| Patroon | Glitter |
| Pasvorm | Breed |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Materiaal buitenlaag | Textiel |
| Materiaal voering | Polyester |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Kleding artikelnummer | 8427934470624 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch |
| Materiaal zool | Polyester |
| Model | Cerda |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Type slof | Sloffen |
| Type zool | Profielzool |
| Uitneembare zool | Nee |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| EAN | 8427934470624 |
| Categorieën | Kindermode Schoenen Sloffen Meisjes |
| Type sloffen | Sloffen |




