Teva Pantoffels – Heren – Blauw
82.95 Euro
(98.95 Euro)
Specificaties
| Verpakkingsgewicht | 853 g |
|---|---|
| Schoenmaat | 45.5 |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Pasvorm | Normaal |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal buitenlaag | Synthetisch |
| Materiaal voering | Textiel |
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Kleding artikelnummer | 1129596-BWGT |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Materiaal zool | Rubber |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Type hiel | Open hiel |
| Type slof | Instappers |
| Type zool | Profielzool |
| Uitneembare zool | Nee |
| Verpakking breedte | 229 mm |
| Verpakking hoogte | 122 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| EAN | 0196565507709 |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Outlet Open sloffen Schoenen Pantoffels |
| Merk | |
| Materiaal buitenkant | Synthetisch |




